Lista beneficjentów 
Lp Nazwisko Imię Sport Typ sportów
1 Cybulski Robert Badminton Olimpijskie
2 Dąbczyńska Wiktoria Badminton Olimpijskie
3 Goszczyńska Aleksandra Badminton Olimpijskie
4 Śmiłowski Paweł Badminton Olimpijskie
5 Świerczyńska Magdalena Badminton Olimpijskie
6 Jakieła Joanna Biathlon Olimpijskie
7 Żuk Kamila Biathlon Olimpijskie
8 Agata Kaczmarska Boks Olimpijskie
9 Ulatowska Alicja Triathlon Olimpijskie
10 Marczykowska Natalia Boks Olimpijskie
11 Wójcik Elżbieta Boks Olimpijskie
12 Alejandro Pedryc Golf Olimpijskie
13 Borowska Anna Judo Olimpijskie
14 Kaleta Aleksandra Judo Olimpijskie
15 Kowalczyk Julia Judo Olimpijskie
16 Kozłowski Rafał Judo Olimpijskie
17 Lysenko Oleksii Judo Olimpijskie
18 Pacut Beata Judo Olimpijskie
19 Szymańska Angelika Judo Olimpijskie
20 Borowska Dorota Kajakarstwo Olimpijskie
21 Brzeziński Jakub Kajakarstwo Olimpijskie
22 Cyrulewska Klaudia Kajakarstwo Olimpijskie
23 Grabowski Bartosz Kajakarstwo Olimpijskie
24 Iskrzycka Justyna Kajakarstwo Olimpijskie
25 Julia Wieczorek Kajakarstwo Olimpijskie
26 Kaczmarek Paweł Kajakarstwo Olimpijskie
27 Kitewski Aleksander Kajakarstwo Olimpijskie
28 Klatt Martyna Kajakarstwo Olimpijskie
29 Kołodziejczyk Katarzyna Kajakarstwo Olimpijskie
30 Korsak Przemysław Kajakarstwo Olimpijskie
31 Olszewska Julia Kajakarstwo Olimpijskie
32 Ostrowska Sandra Kajakarstwo Olimpijskie
33 Paszek Paulina Kajakarstwo Olimpijskie
34 Puławska Anna Kajakarstwo Olimpijskie
35 Puławska Małgorzata Kajakarstwo Olimpijskie
36 Szczerbińska Sylwia Kajakarstwo Olimpijskie
37 Szperkiewicz Katarzyna Kajakarstwo Olimpijskie
38 Sztuba Kacper Kajakarstwo Olimpijskie
39 Szymon Nowobilski Kajakarstwo Olimpijskie
40 Śliwiński Arsen Kajakarstwo Olimpijskie
41 Tracz Wojciech Kajakarstwo Olimpijskie
42 Weckwert Filip Kajakarstwo Olimpijskie
43 Wiśniewska Helena Kajakarstwo Olimpijskie
44 Zezula Norman Kajakarstwo Olimpijskie
45 Zwolińska Klaudia Kajakarstwo Olimpijskie
46 Banaszczyk Dorota Karate olimpijskie Olimpijskie
47 Aurelia Nerlo Kolarstwo Olimpijskie
48 Gałka Michał Kolarstwo Olimpijskie
49 Jagodzińska Julita Kolarstwo Olimpijskie
50 Jaskulska Marta Kolarstwo Olimpijskie
51 Kaczkowska Justyna Kolarstwo Olimpijskie
52 Karwacka Marlena Kolarstwo Olimpijskie
53 Krawczyk Szymon Kolarstwo Olimpijskie
54 Łączkowski Cezary Kolarstwo Olimpijskie
55 Maciejuk Filip Kolarstwo Olimpijskie
56 Marta Lach Kolarstwo Olimpijskie
57 Pikulik Daria Kolarstwo Olimpijskie
58 Pikulik Wiktoria Kolarstwo Olimpijskie
59 Płosaj Nikol Kolarstwo Olimpijskie
60 Prokopyszyn Filip Kolarstwo Olimpijskie
61 Rajkowski Patryk Kolarstwo Olimpijskie
62 Sajnok Szymon Kolarstwo Olimpijskie
63 Seremak Nikola Kolarstwo Olimpijskie
64 Sibiak Nikola Kolarstwo Olimpijskie
65 Skalniak Agnieszka Kolarstwo Olimpijskie
66 Staniszewski Daniel Kolarstwo Olimpijskie
67 Sztrauch Mateusz Kolarstwo Olimpijskie
68 Tołomanow Aleksandra Kolarstwo Olimpijskie
69 Rudyk Bartosz Kolarstwo Olimpijskie
70 Baran Patryk Lekka atletyka Olimpijskie
71 Borkowski Mateusz Lekka atletyka Olimpijskie
72 Bukowiecki Konrad Lekka atletyka Olimpijskie
73 Dobek Patryk Lekka atletyka Olimpijskie
74 Galant Martyna Lekka atletyka Olimpijskie
75 Kaczmarek Natalia Lekka atletyka Olimpijskie
76 Kardasz Klaudia Lekka atletyka Olimpijskie
77 Kobielski Norbert Lekka atletyka Olimpijskie
78 Kotwiła Martyna Lekka atletyka Olimpijskie
79 Kowaluk Dariusz Lekka atletyka Olimpijskie
80 Marok Wojciech Lekka atletyka Olimpijskie
81 Mazur Szymon Lekka atletyka Olimpijskie
82 Mrzygłód Cyprian Lekka atletyka Olimpijskie
83 Niedziałek Olga Lekka atletyka Olimpijskie
84 Niedziałek Łukasz Lekka atletyka Olimpijskie
85 Przybyła Kamila Lekka atletyka Olimpijskie
86 Rozmys Michał Lekka atletyka Olimpijskie
87 Rzeźniczak Mateusz Lekka atletyka Olimpijskie
88 Sierocki Michał Lekka atletyka Olimpijskie
89 Skrzyszowska Pia Lekka atletyka Olimpijskie
90 Stachnik Oskar Lekka atletyka Olimpijskie
91 Stefanowicz Magdalena Lekka atletyka Olimpijskie
92 Stój Bartłomiej Lekka atletyka Olimpijskie
93 Sułek Adrianna Lekka atletyka Olimpijskie
94 Urban Karolina Lekka atletyka Olimpijskie
95 Wiktor Suwara Lekka atletyka Olimpijskie
96 Witek Marcelina Lekka atletyka Olimpijskie
97 Wosztyl Natalia Lekka atletyka Olimpijskie
98 Zabawska Daria Lekka atletyka Olimpijskie
99 Zimny Tymoteusz Lekka atletyka Olimpijskie
100 Zyzańska Sylwia Łucznictwo Olimpijskie
101 Kaliszek Natalia Łyżwiarstwo figurowe Olimpijskie
102 Kurakowa Ekaterina łyżwiarstwo figurowe Olimpijskie
103 Bosiek Karolina Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
104 Czyszczoń Magdalena Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
105 Gąsecka Karolina Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
106 Jabrzyk Natalia Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
107 Maliszewska Natalia Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
108 Marcin Bachanek Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
109 Michalski Piotr Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
110 Wielgat Adrian Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
111 Wójcik Andżelika Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
112 Ziomek Kaja Łyżwiarstwo szybkie Olimpijskie
113 Bury Dominik Narciarstwo klasyczne Olimpijskie
114 Pilch Tomasz Narciarstwo klasyczne Olimpijskie
115 Skinder Monika Narciarstwo klasyczne Olimpijskie
116 Wąsek Paweł Narciarstwo klasyczne Olimpijskie
117 Wolny Jakub Narciarstwo klasyczne Olimpijskie
118 Gutkowski Łukasz Pięciobój nowoczesny Olimpijskie
119 Ławrynowicz Daniel Pięciobój nowoczesny Olimpijskie
120 Hallmann Weronika Pływanie Olimpijskie
121 Jakub Majerski Pływanie Olimpijskie
122 Juraszek Paweł Pływanie Olimpijskie
123 Kałusowski Jan Pływanie Olimpijskie
124 Kraska Jakub Pływanie Olimpijskie
125 Książek Jakub Pływanie Olimpijskie
126 Ostrowski Karol Pływanie Olimpijskie
127 Piszczorowicz Bartosz Pływanie Olimpijskie
128 Polańska Aleksandra pływanie Olimpijskie
129 Skierka Jakub Pływanie Olimpijskie
130 Stokowski Kacper Pływanie Olimpijskie
131 Świtkowski Jan Pływanie Olimpijskie
132 Wojdak Wojciech Pływanie Olimpijskie
133 Zuzanna Herasimowicz Pływanie Olimpijskie
134 Adamus Bartłomiej Podnoszenie ciężarów Olimpijskie
135 Kaczmarczyk Kinga Podnoszenie ciężarów Olimpijskie
136 Aleksandra Michalik Snowboard Olimpijskie
137 Maria Chyc Snowboard Olimpijskie
138 Nowaczyk Michał Snowboard Olimpijskie
139 Chmielewski Wojciech Sporty saneczkowe Olimpijskie
140 Kowalewski Jakub Sporty saneczkowe Olimpijskie
141 Komorowska Katarzyna Strzelectwo sportowe Olimpijskie
142 Maciej Kowalewicz Strzelectwo sportowe Olimpijskie
143 Szutko Aleksandra Strzelectwo sportowe Olimpijskie
144 Bem Maciej Szermierka Olimpijskie
145 Bielec Maciej Szermierka Olimpijskie
146 Chrzanowska Marika Szermierka Olimpijskie
147 Chrzanowska Julia Szermierka Olimpijskie
148 Długosz Martyna Szermierka Olimpijskie
149 Falińska Julia Szermierka Olimpijskie
150 Kolańczyk Wojciech Szermierka Olimpijskie
151 Lubieniecki Wojciech Szermierka Olimpijskie
152 Michalak Damian Szermierka Olimpijskie
153 Rządkowski Andrzej Szermierka Olimpijskie
154 Walczyk Julia Szermierka Olimpijskie
155 Zamachowska Aleksandra Szermierka Olimpijskie
156 Adamkiewicz Patrycja Taekwondo Olimpijskie
157 Hołubowicz Karol Taekwondo Olimpijskie
158 Kowalczuk Aleksandra Taekwondo Olimpijskie
159 Posadzy Jakub Taekwondo Olimpijskie
160 Wojtkowiak Adrian Taekwondo Olimpijskie
161 Chwalińska Maja Tenis Olimpijskie
162 Fręch Magdalena Tenis Olimpijskie
163 Majchrzak Kamil Tenis Olimpijskie
164 Świątek Iga Tenis Olimpijskie
165 Badowski Marek Tenis stołowy Olimpijskie
166 Bajor Natalia Tenis stołowy Olimpijskie
167 Dyjas Jakub Tenis stołowy Olimpijskie
168 Kulczycki Samuel Tenis stołowy Olimpijskie
169 Wegrzyn Anna Tenis stołowy Olimpijskie
170 Wegrzyn Katarzyna Tenis stołowy Olimpijskie
171 Zatówka Patryk Tenis stołowy Olimpijskie
172 Słupek Roksana Triathlon Olimpijskie
173 Barański Fabian Wioślarstwo Olimpijskie
174 Czaja Dominik Wioślarstwo Olimpijskie
175 Domeradzki Jan Wioślarstwo Olimpijskie
176 Glonek Dominik Wioślarstwo Olimpijskie
177 Grzella Paulina Wioślarstwo Olimpijskie
178 Kasparek Krzysztof Wioślarstwo Olimpijskie
179 Lemańczyk-Dobrzelak Krystyna Wioślarstwo Olimpijskie
180 Michałkiewicz Olga Wioślarstwo Olimpijskie
181 Modrzyński Bartosz Wioślarstwo Olimpijskie
182 Płomiński Piotr Wioślarstwo Olimpijskie
183 Posyłajka Łukasz Wioślarstwo Olimpijskie
184 Przekopski Patryk Wioślarstwo Olimpijskie
185 Sobieszek Monika Wioślarstwo Olimpijskie
186 Węgrzycki-Szymczyk Natan Wioślarstwo Olimpijskie
187 Wierzbowska Maria Wioślarstwo Olimpijskie
188 Aleksandra Kałucka Wspinaczka sportowa Olimpijskie
189 Natalia Kałucka Wspinaczka sportowa Olimpijskie
190 Bernatek Mateusz Zapasy Olimpijskie
191 Brylewski Jakub Zapasy Olimpijskie
192 Chołuj Wiktoria Zapasy Olimpijskie
193 Ciunek Ewelina Zapasy Olimpijskie
194 Gil Patrycja Zapasy Olimpijskie
195 Kościółek Kamil Zapasy Olimpijskie
196 Kośla Beata Zapasy Olimpijskie
197 Kurniczak Gerard Zapasy Olimpijskie
198 Magdalena Głodek Zapasy Olimpijskie
199 Mądrowska Katarzyna Zapasy Olimpijskie
200 Ołenczyn Patryk Zapasy Olimpijskie
201 Pacurkowski Roman Zapasy Olimpijskie
202 Strzałka Natalia Zapasy Olimpijskie
203 Walerzak Agata Zapasy Olimpijskie
204 Wólczyńska Aleksandra Zapasy Olimpijskie
205 Butowski Tytus Żeglarstwo Olimpijskie
206 Gołębiowska Wiktoria Żeglarstwo Olimpijskie
207 Jakub Sztorch Żeglarstwo Olimpijskie
208 Kwaśna Magdalena Żeglarstwo Olimpijskie
209 Łoboda Kinga Żeglarstwo Olimpijskie
210 Melzacka Aleksandra Żeglarstwo Olimpijskie
211 Mikołaj Staniul Żeglarstwo Olimpijskie
212 Rodziewicz Jakub Żeglarstwo Olimpijskie
213 Sulikowska Lidia Żeglarstwo Olimpijskie
214 Bartusz Maria Badminton Paraolimpijskie
215 Moździerski Tomasz Kajakarstwo Paraolimpijskie
216 Kiryła Justyna Kolarstwo Paraolimpijskie
217 Tecław Aleksandra Kolarstwo Paraolimpijskie
218 Witkowski Mateusz Kolarstwo Paraolimpijskie
219 Ciuksza Krzysztof Lekka atletyka Paraolimpijskie
220 Czarnecki Łukasz Lekka atletyka Paraolimpijskie
221 Derus Michał Lekka atletyka Paraolimpijskie
222 Kibil Jagoda Lekka atletyka Paraolimpijskie
223 Kossakowski Aleksander Lekka atletyka Paraolimpijskie
224 Kotkowski Michał Lekka atletyka Paraolimpijskie
225 Kucharczyk Karolina Lekka atletyka Paraolimpijskie
226 Lepiato Maciej Lekka atletyka Paraolimpijskie
227 Mamczarz Łukasz Lekka atletyka Paraolimpijskie
228 Mazur Joanna Lekka atletyka Paraolimpijskie
229 Nicpoń Jakub Lekka atletyka Paraolimpijskie
230 Stawicki Michał Lekka atletyka Paraolimpijskie
231 Śliwińska Renata Lekka atletyka Paraolimpijskie
232 Wasilewski Krzysztof Lekka atletyka Paraolimpijskie
233 Dudka Adam Łucznictwo Paraolimpijskie
234 Sikorski Igor Narciarstwo alpejskie Paraolimpijskie
235 Skupień Witold Narciarstwo klasyczne Paraolimpijskie
236 Boruszewska Zuzanna Pływanie Paraolimpijskie
237 Golus Michał Pływanie Paraolimpijskie
238 Hrehorowicz Igor Pływanie Paraolimpijskie
239 Jabłońska Oliwia Pływanie Paraolimpijskie
240 Jastrzębski Adrian Pływanie Paraolimpijskie
241 Makowski Wojciech Pływanie Paraolimpijskie
242 Ochtera Aleksandra Pływanie Paraolimpijskie
243 Rzetelski Kamil Pływanie Paraolimpijskie
244 Woźniak Paulina Pływanie Paraolimpijskie
245 Szymański Sławomir Podnoszenie ciężarów Paraolimpijskie
246 Zięba Marzena Podnoszenie ciężarów Paraolimpijskie
247 Pierzyński Kacper Strzelectwo sportowe Paraolimpijskie
248 Fidrych Marta Szermierka Paraolimpijskie
249 Całka Norbert Szermierka na wózkach Paraolimpijskie
250 Jastrzębska Dajana Tenis stołowy Paraolimpijskie