Start 30.05.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Opis standardów kwalifikacji rynkowych dla sektora sportowego
08.03.2017.
 W dniu 3 marca 2017 r. w Warszawie odbyło się kolejne robocze spotkanie mające na celu usystematyzowanie stopni trenerskich w oparciu o wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne. Instytut Sportu – PIB wspólnie z Instytutem Badań Edukacyjnym prowadzi projekt, którego celem jest opis kwalifikacji rynkowych zgodnie z zaleceniami zapisanymi w ustawie o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (Dz.U.2016 poz.64).
Czytaj całość
 
Wspieranie realizacji wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji
24.01.2017.
 Miło nam poinformować o rozpoczęciu prac nad opisem standardów kwalifikacji. Instytut Sportu-PIB wspólnie z Instytutem Badań Edukacyjnych, Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz siedemnastoma organizacjami sektora sportowego rozpoczął prace, których celem jest określenie czynności, jakie potrafi wykonać osoba posiadająca daną kwalifikację.
Czytaj całość
 
NOWY NUMER "FORUM TRENERA"
28.12.2016.
 Koniec roku za pasem. Zaraz zaczniemy poznawać rozstrzygnięcia plebiscytów na najlepszych sportowców, trenerów. Te są zawsze najciekawsze w latach olimpijskich. Dodatkowo, że biało-czerwoni brali udział w tym roku także w finałach mistrzostw Europy w piłce nożnej. Po igrzyskach zawsze też są inne wybory – prezesów polskich związków sportowych. W tych w tym sezonie rewolucje. Na czele krajowych federacji mnóstwo nowych twarzy. Może nie zupełnie nowych, ale w każdym razie niepiastujących dotąd tego urzędu.
Czytaj całość
 
O zmęczeniu i regeneracji zawodników kadry
28.10.2016.
 W ubiegły weekend (22-23.10.2016 r.) w Instytucie Sportu – PIB odbyły się dwa jednodniowe szkolenia dla trenerów kadry narodowej w sportach olimpijskich i paraolimpijskich. Pierwszy dzień poświęcony był tematom zmęczenia, przeciążenia i przetrenowania w aspekcie rozpoznania i przeciwdziałania bieżącym i odległym skutkom zmęczenia, percepcji zmęczenia przez zawodników i wykorzystania technologicznych narzędzi jak aplikacja HRV.
Czytaj całość
 
Szkolenie trenerów gier zespołowych
28.10.2016.
 W dniu 27 października 2016 r. w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale zrealizowaliśmy szkolenie dla trenerów Szkół Mistrzostwa Sportowego (SMS) i Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży (OSSM) prowadzących zajęcia w grach zespołowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, piłce ręcznej, koszykówce, hokeju na lodzie i na trawie oraz rugby.
Czytaj całość
 
Szkolenia dla trenerów zaplecza kadry narodowej
24.10.2016.
 W dniach 18 i 21 października br. zrealizowaliśmy w ramach Akademii Trenerskiej dwa szkolenia dla trenerów zaplecza kadry. Pierwsze odbyło się w Poznaniu, drugie w Warszawie. Udział w nich wzięło 82 uczestników, głównie trenerów kadry młodzieżowej na poziomie krajowym i wojewódzkim w dyscyplinach olimpijskich. Prelegentami byli zarówno praktycy z dużym doświadczeniem oraz naukowcy mający stały kontakt z praktyką, bo na co dzień wykonujący badania z zawodnikami.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 7 - 12 z 280

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside