Start arrow Aktualności 30.05.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Start


YT
 
 
Joomla Popin Window by DART Creations

 
Komunikat o powołaniu Rady do spraw Kompetencji Sektora Sportowego
 W dniu 23 maja 2017, w Instytucie Sportu-PIB w Warszawie odbyło się pierwsze posiedzenie Rady ds. Kompetencji Sektora Sportowego. Prace Rady odbywają się w ramach projektu pt. European Sector Skills Alliance for Sport (ESSA-Sport), który jest realizowany przez 18 państw Unii Europejskiej w celu zwiększenia wiedzy o potrzebach i możliwościach kwalifikacyjno-zawodowych w sektorze sportowym. Udział wzięło ponad 30 –tu przedstawicieli różnych środowisk systemu kultury fizycznej.
Czytaj całość
 
Konferencja Szkolenia Olimpijskiego w Spale
 Od poniedziałku do środy w Spale odbywa się wyjątkowe wydarzenie. W Centralnym Ośrodku Sportu spotykają się sztaby szkoleniowe, przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz pracownicy Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego i zaproszeni wykładowcy. Podczas Konferencji Szkolenia Olimpijskiego przedstawiciele Instytutu Sportu – PIB przedstawiają zagadnienia poświęcone zbliżającym się XXIII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Pyeongchang.
Czytaj całość
 
Nippon Sport Science University w Tokio ogłasza nabór na szkolenie
 Nippon Sport Science University w Tokio ogłasza nabór na szkolenie. To szansa dla ludzi sportu, aby w środowisku międzynarodowym poznać techniki pracy z innymi trenerami.  Zostań Coach Developerem i zdobądź certyfikat międzynarodowy!
Czytaj całość
 
Rozszerzenie współpracy pomiędzy Instytutem Sportu - PIB a Polskim Związkiem Kolarskim
 W środę w Instytucie Sportu - Państwowym Instytucie Badawczym odbyło się spotkanie Podsekretarza Stanu Pana Jana Widery oraz władz Instytutu Sportu – PIB i Polskiego Związku Kolarskiego. Wydarzenie zwieńczone zostało podpisaniem listu intencyjnego dotyczącego porozumienia o rozszerzeniu współpracy pomiędzy Instytutem Sportu – PIB a Polskim Związkiem Kolarskim.
Czytaj całość
 
Obrady plenarne podsumowujące dialog społeczny w sektorze sportu
 W dniach 23-24 marca w Berlinie spotkali się przedstawiciele sektora sportu i rekreacji, aby podsumować 18 miesięczny okres, w którym państwa Unii Europejskiej prowadziły dialog społeczny nad kształtem i przyszłością sektora sportowego. Instytut Sportu-PIB był partnerem społecznym w prowadzonym dialogu. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele 19 państw reprezentujących pracodawców, pracowników, instytucje szkolące i certyfikujące oraz związki zawodowe pracowników sektora sport.
Czytaj całość
 
Opis standardów kwalifikacji rynkowych dla sektora sportowego
 W dniu 3 marca 2017 r. w Warszawie odbyło się kolejne robocze spotkanie mające na celu usystematyzowanie stopni trenerskich w oparciu o wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne. Instytut Sportu – PIB wspólnie z Instytutem Badań Edukacyjnym prowadzi projekt, którego celem jest opis kwalifikacji rynkowych zgodnie z zaleceniami zapisanymi w ustawie o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (Dz.U.2016 poz.64).
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 280

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside