Start 28.02.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Szkolenie trenerów gier zespołowych
 W dniu 27 października 2016 r. w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale zrealizowaliśmy szkolenie dla trenerów Szkół Mistrzostwa Sportowego (SMS) i Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży (OSSM) prowadzących zajęcia w grach zespołowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, piłce ręcznej, koszykówce, hokeju na lodzie i na trawie oraz rugby.
Czytaj całość
 
Szkolenia dla trenerów zaplecza kadry narodowej
 W dniach 18 i 21 października br. zrealizowaliśmy w ramach Akademii Trenerskiej dwa szkolenia dla trenerów zaplecza kadry. Pierwsze odbyło się w Poznaniu, drugie w Warszawie. Udział w nich wzięło 82 uczestników, głównie trenerów kadry młodzieżowej na poziomie krajowym i wojewódzkim w dyscyplinach olimpijskich. Prelegentami byli zarówno praktycy z dużym doświadczeniem oraz naukowcy mający stały kontakt z praktyką, bo na co dzień wykonujący badania z zawodnikami.
Czytaj całość
 
Zmiany terminu składania ofert w konkursie na stanowisko profesora nadzwyczajnego
 Ogłoszenie Dyrektora Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy w sprawie zmiany terminu składania ofert w konkursie na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Badań Antydopingowych. (nr ref. 15/2016)
Czytaj całość
 
Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej
 Zakończył się Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej - największa polska konferencja środowiska medycyny sportowej. Czasopismo Biology of Sport (IF=1.13) objęło Kongres patronatem, a redaktor Piotr Żmijewski pełnił funkcję członka Komitetu Naukowego Kongresu. Z przyjemnością informujemy, że praca pracowników Instytutu Sportu - Państwowego Instytutu Sportu została uhonorowana wyróżnieniem. Autorom gratulujemy!
Czytaj całość
 
Zapraszamy do udziału w szkoleniach Akademii Trenerskiej
 Zapraszamy trenerów kadry i bezpośredniego zaplecza w sportach letnich i zimowych do udziału w szkoleniach odbywających się w dniach 22-23 października 2016 r. w Instytucie Sportu - PIB w Warszawie. Tematem pierwszego dnia będzie zmęczenie i przetrenowanie, drugiego regeneracja i odnowa biologiczna.
Czytaj całość
 
"Forum Trenera" podsumowuje igrzyska w Rio
 Igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro zakończyły się 11 medalami zdobytymi przez polskich sportowców i niespełnionymi oczekiwaniami wobec 250-osobowej reprezentacji. W nr 3/2016 „Forum Trenera” podsumowujemy występ biało-czerwonych w Igrzyskach XXXI Olimpiady. Skupiliśmy się na tym, co się udało.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 7 - 12 z 287

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside