Start 29.03.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
NOWY NUMER "FORUM TRENERA"
 Koniec roku za pasem. Zaraz zaczniemy poznawać rozstrzygnięcia plebiscytów na najlepszych sportowców, trenerów. Te są zawsze najciekawsze w latach olimpijskich. Dodatkowo, że biało-czerwoni brali udział w tym roku także w finałach mistrzostw Europy w piłce nożnej. Po igrzyskach zawsze też są inne wybory – prezesów polskich związków sportowych. W tych w tym sezonie rewolucje. Na czele krajowych federacji mnóstwo nowych twarzy. Może nie zupełnie nowych, ale w każdym razie niepiastujących dotąd tego urzędu.
Czytaj całość
 
Konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Biochemii
 Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Biochemii
Czytaj całość
 
O zmęczeniu i regeneracji zawodników kadry
 W ubiegły weekend (22-23.10.2016 r.) w Instytucie Sportu – PIB odbyły się dwa jednodniowe szkolenia dla trenerów kadry narodowej w sportach olimpijskich i paraolimpijskich. Pierwszy dzień poświęcony był tematom zmęczenia, przeciążenia i przetrenowania w aspekcie rozpoznania i przeciwdziałania bieżącym i odległym skutkom zmęczenia, percepcji zmęczenia przez zawodników i wykorzystania technologicznych narzędzi jak aplikacja HRV.
Czytaj całość
 
Szkolenie trenerów gier zespołowych
 W dniu 27 października 2016 r. w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale zrealizowaliśmy szkolenie dla trenerów Szkół Mistrzostwa Sportowego (SMS) i Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży (OSSM) prowadzących zajęcia w grach zespołowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, piłce ręcznej, koszykówce, hokeju na lodzie i na trawie oraz rugby.
Czytaj całość
 
Szkolenia dla trenerów zaplecza kadry narodowej
 W dniach 18 i 21 października br. zrealizowaliśmy w ramach Akademii Trenerskiej dwa szkolenia dla trenerów zaplecza kadry. Pierwsze odbyło się w Poznaniu, drugie w Warszawie. Udział w nich wzięło 82 uczestników, głównie trenerów kadry młodzieżowej na poziomie krajowym i wojewódzkim w dyscyplinach olimpijskich. Prelegentami byli zarówno praktycy z dużym doświadczeniem oraz naukowcy mający stały kontakt z praktyką, bo na co dzień wykonujący badania z zawodnikami.
Czytaj całość
 
Zmiany terminu składania ofert w konkursie na stanowisko profesora nadzwyczajnego
 Ogłoszenie Dyrektora Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy w sprawie zmiany terminu składania ofert w konkursie na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Badań Antydopingowych. (nr ref. 15/2016)
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 7 - 12 z 290

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside