Start 28.02.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
ZAKŁAD BADAŃ ANTYDOPINGOWYCH OTRZYMAŁ AKREDYTACJĘ WADA NA 2016 ROK
 Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) przedłużyła akredytację Zakładowi Badań Antydopingowych Instytutu Sportu - PIB (ZBA) na kolejny rok. Jest to efekt pomyślnego zaliczenia przez pracowników Zakładu testów reakredytacyjnych, testów sprawdzających w roku 2015, utrzymania akredytacji na zgodność z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005 w zakresie analiz środków niedozwolonych w sporcie, rozszerzenia zakresu akredytacji, spełnienia wszystkich kryteriów niezbędnych do utrzymania akredytacji oraz wysokiej oceny ZBA wystawionej przez ekspertów z Komitetu WADA ds. Laboratoriów.
Czytaj całość
 
Międzynarodowa ranga Instytutu Sportu
 Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy podpisał umowę o współpracy z Białoruską Agencją Antydopingową. Przedmiotem porozumienia jest wykonywanie specjalistycznych badań antydopingowych w polskiej placówce.
Czytaj całość
 
PODSUMOWANIE SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ZA 2015 ROK
 Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu podsumował wyniki współzawodnictwa dzieci i młodzieży w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego w 2015 roku.
Czytaj całość
 
Ukazał się grudniowy numer "Forum Trenera"
 Zapraszamy do przeczytania w nim wywiadu z ministrem sportu i turystyki, byłym 400-metrowcem Witoldem Bańką. Głos zabiera również poseł opozycji, mistrz olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, który mówi, że… będzie wspierał swego byłego kolegę ze stadionu. Dużo miejsca poświęcone jest konferencji trenerów szkolenia olimpijskiego, podczas której Instytut Sportu przedstawił swoją ofertę na pół roku przed igrzyskami olimpijskimi w Rio. Mogą się z nią zapoznać także czytelnicy „FT”.
Czytaj całość
 
Cykl szkoleń nauczycieli i trenerów w ramach programu "Sport wszystkich dzieci"
 Instytut Sportu przeprowadził cykl szkoleń nauczycieli i trenerów, jak rozwijać aktywność fizyczną dzieci i młodzieży. Ogromną rolę w kształtowaniu sportowych zainteresowań młodzieży odgrywają trenerzy, instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego. To oni wyłapują największe talenty, rozwijają umiejętności i wpływają na wypracowanie właściwych nawyków.
Czytaj całość
 
MULTISPORT: CZTERY DYSCYPLINY, DWA DNI, JEDEN CEL - SZKOLENIE Z GIER ZESPOŁOWYCH
 Piłka koszykowa, siatkowa, ręczna i unihokej – przez dwa dni trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego uczestniczący w programie MultiSport pogłębiali w Warszawie swoją wiedzę na temat tych czterech dyscyplin. Dzięki temu będą mogli prowadzić zajęcia w sposób jeszcze bardziej urozmaicony i profesjonalny. Organizatorem szkolenia był Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy, krajowy programu MultiSport.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 60 z 287

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside