Start 30.05.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Międzynarodowa ranga Instytutu Sportu
07.01.2016.
 Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy podpisał umowę o współpracy z Białoruską Agencją Antydopingową. Przedmiotem porozumienia jest wykonywanie specjalistycznych badań antydopingowych w polskiej placówce.
Czytaj całość
 
PODSUMOWANIE SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ZA 2015 ROK
04.01.2016.
 Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu podsumował wyniki współzawodnictwa dzieci i młodzieży w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego w 2015 roku.
Czytaj całość
 
Ukazał się grudniowy numer "Forum Trenera"
22.12.2015.
 Zapraszamy do przeczytania w nim wywiadu z ministrem sportu i turystyki, byłym 400-metrowcem Witoldem Bańką. Głos zabiera również poseł opozycji, mistrz olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, który mówi, że… będzie wspierał swego byłego kolegę ze stadionu. Dużo miejsca poświęcone jest konferencji trenerów szkolenia olimpijskiego, podczas której Instytut Sportu przedstawił swoją ofertę na pół roku przed igrzyskami olimpijskimi w Rio. Mogą się z nią zapoznać także czytelnicy „FT”.
Czytaj całość
 
Cykl szkoleń nauczycieli i trenerów w ramach programu "Sport wszystkich dzieci"
16.12.2015.
 Instytut Sportu przeprowadził cykl szkoleń nauczycieli i trenerów, jak rozwijać aktywność fizyczną dzieci i młodzieży. Ogromną rolę w kształtowaniu sportowych zainteresowań młodzieży odgrywają trenerzy, instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego. To oni wyłapują największe talenty, rozwijają umiejętności i wpływają na wypracowanie właściwych nawyków.
Czytaj całość
 
MULTISPORT: CZTERY DYSCYPLINY, DWA DNI, JEDEN CEL - SZKOLENIE Z GIER ZESPOŁOWYCH
15.12.2015.
 Piłka koszykowa, siatkowa, ręczna i unihokej – przez dwa dni trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego uczestniczący w programie MultiSport pogłębiali w Warszawie swoją wiedzę na temat tych czterech dyscyplin. Dzięki temu będą mogli prowadzić zajęcia w sposób jeszcze bardziej urozmaicony i profesjonalny. Organizatorem szkolenia był Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy, krajowy programu MultiSport.
Czytaj całość
 
MULTISPORT: KORONOWO W KORONIE - WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "JESTEŚMY KIBICAMI"
15.12.2015.
 Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie (woj. kujawsko-pomorskie) wygrali konkurs fotograficzny „Jesteśmy kibicami”, który zorganizował Instytut Sportu – PIB (krajowy operator programu MultiSport). Celem konkursu było propagowanie kibicowania zgodnie z zasadami fair-play, promowanie aktywnego spędzania czasu i popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 54 z 280

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside