Start 20.01.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Konferencja trenerów szkolenia olimpijskiego  PyeongChang 2018
 Już dziś przedstawiciele polskich związków sportowych oraz trenerzy planują, jak skutecznie przygotować zawodników do zimowych igrzysk olimpijskich. Okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy była Konferencja trenerów szkolenia olimpijskiego – PyeongChang 2018, która odbyła się w ramach Akademii Trenerskiej 18 maja br. w COS OPO w Spale.
Czytaj całość
 
Nabór na stanowisko technika analityki medycznej w Zakładzie Biochemii
 Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy ogłasza nabór na stanowisko technika analityki medycznej w Zakładzie Biochemii.
Czytaj całość
 
Rekrutacja na szkolenie dla trenerów kadry paraolimpijskiej
 Instytut Sportu – PIB w ramach zadania Akademia Trenerska rozpoczyna rekrutację na szkolenie skierowane do trenerów szkolenia kadry paraolimpijskiej, które odbędzie się 25 maja br. w Instytucie Sportu – PIB w Warszawie.
Czytaj całość
 
NABÓR NA LABORANTA W ZAKŁADZIE BADAŃ ANTYDOPINGOWYCH
 Instytut Sportu – PIB ogłasza nabór na Laboranta w Zakładzie Badań Antydopingowych.
Czytaj całość
 
Akademia Trenerska 2016: o Sektorowej Ramie Kwalifikacji w Sporcie
 Ruszyła nowa edycja szkoleń organizowanych w ramach projektu Akademia Trenerska. Pierwsze w 2016 r. odbyło się 12 kwietnia i poświęcone było Ustawie o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji i znaczeniu jej zapisów dla sektora sportu. Ustawa zapewnia, że Sektorowa Rama Kwalifikacji w Sporcie będzie miała umocowanie w krajowym systemie kwalifikacji, a przypisane do niej kwalifikacje staną się elementem tego systemu.
Czytaj całość
 
ZAPRASZAMY DO CZYTANIA NOWEGO NUMERU FORUM TRENERA
miniaturaft.JPGDo rozpoczęcia igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro pozostało niewiele ponad trzy miesiące. Najnowszy numer „Forum trenera” poświęcony jest niemal w całości temu wydarzeniu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 36 z 285

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside