Start 29.03.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAKUPÓW
 Dyrektor Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko samodzielnego specjalisty ds. zamówień publicznych i zakupów. 
Czytaj całość
 
Sztuka działania w zespole - teambuilding Rio de Janeiro 2016
 Za nami dwa szkolenia Akademii Trenerskiej skierowane do ścisłej kadry wyjeżdżającej na Igrzyska Olimpijskiej w Rio de Janeiro. Zachęcamy do zgłaszania się na trzecią, ostatnią sesję.
Czytaj całość
 
Biology of Sport awansuje!
 Z przyjemnością informujemy, że czasopismo naukowe Biology of Sport wydawane przez Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy wciąż się rozwija i awansowało w rankingu prowadzonym przez Thomson Reuters.
Czytaj całość
 
ZAPYTANIE OFERTOWE - PRODUKCJA I DYSTRYBUCJA PODRĘCZNIKA JUNIORSPORT
 Na naszej stronie podmiotowej BIP opubikowaliśmy zapytanie ofertowe dotyczące produkcji i dystrybucji podręcznika JuniorSport.
Czytaj całość
 
ZAPYTANIE OFERTOWE - DOSTAWA CZTERECH URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH

Na naszej stronie podmiotowej BIP opubikowaliśmy zapytanie ofertowe dotyczące zakupu wielofunkcyjnych urządzeń drukujących.
Czytaj całość
 
Konferencja trenerów szkolenia olimpijskiego  PyeongChang 2018
 Już dziś przedstawiciele polskich związków sportowych oraz trenerzy planują, jak skutecznie przygotować zawodników do zimowych igrzysk olimpijskich. Okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy była Konferencja trenerów szkolenia olimpijskiego – PyeongChang 2018, która odbyła się w ramach Akademii Trenerskiej 18 maja br. w COS OPO w Spale.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 36 z 290

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside