Start 29.03.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Biology of Sport wspiera polską naukę
bosZ przyjemnością informujemy, że czasopismo Biology of Sport (IF=1.135) objęło patronat nad Kongresem Naukowym Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej: Nowoczesne Technologie w Medycynie Sportowej „Zdrowie sportowca i aktywność fizyczna społeczeństwa – największą wartością”. Kongres odbędzie się w dniach 23-24 września 2016 r. w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe
 Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy zaprasza do złożenia ofert cenowych na:
Świadczenie usługi udostępnienia zamawiającemu systemu do elektronicznego zarządzania informacjami i danymi dotyczącymi osiągnięć naukowych zamawiającego i jego pracowników, parametryzacji osiągnięć oraz estymacji ewaluacji jednostki naukowej – ici science evaluation .
Czytaj całość
 
Konkurs na stanowisko adiunkta w dziedzinie socjologii
 Instytut Sportu — Państwowy Instytutu Badawczy, poszukuje pracownika na stanowisko naukowe adiunkta, w dziedzinie socjologii w IS-PIB.
Czytaj całość
 
Trzeci numer Biology of Sport dostępny!
 Trzy miesiące przed datą publikacji, na stronie czasopisma Biology of Sport, dostępne są artykuły nadesłane przez międzynarodowe grono autorów. Wśród prac z naukowców z USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Brazylii, Tunezji i Kataru, czytelnicy mogą zapoznać się z artykułami pracowników Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego.
Czytaj całość
 
NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNYCH
 Dyrektor Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. administracyjno-technicznych.
Czytaj całość
 
Konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Psychologii
 Instytut Sportu – Państwowy Instytutu Badawczy (zwany dalej IS–PIB), poszukuje pracownika na stanowisko adiunkta w Zakładzie Psychologii, będącym jednostką organizacyjną IS–PIB.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 30 z 290

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside