Start 28.02.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Trzeci numer Biology of Sport dostępny!
 Trzy miesiące przed datą publikacji, na stronie czasopisma Biology of Sport, dostępne są artykuły nadesłane przez międzynarodowe grono autorów. Wśród prac z naukowców z USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Brazylii, Tunezji i Kataru, czytelnicy mogą zapoznać się z artykułami pracowników Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego.
Czytaj całość
 
NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNYCH
 Dyrektor Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. administracyjno-technicznych.
Czytaj całość
 
Konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Psychologii
 Instytut Sportu – Państwowy Instytutu Badawczy (zwany dalej IS–PIB), poszukuje pracownika na stanowisko adiunkta w Zakładzie Psychologii, będącym jednostką organizacyjną IS–PIB.
Czytaj całość
 
NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAKUPÓW
 Dyrektor Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko samodzielnego specjalisty ds. zamówień publicznych i zakupów. 
Czytaj całość
 
Sztuka działania w zespole - teambuilding Rio de Janeiro 2016
 Za nami dwa szkolenia Akademii Trenerskiej skierowane do ścisłej kadry wyjeżdżającej na Igrzyska Olimpijskiej w Rio de Janeiro. Zachęcamy do zgłaszania się na trzecią, ostatnią sesję.
Czytaj całość
 
Biology of Sport awansuje!
 Z przyjemnością informujemy, że czasopismo naukowe Biology of Sport wydawane przez Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy wciąż się rozwija i awansowało w rankingu prowadzonym przez Thomson Reuters.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 30 z 287

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside