Start 30.05.2017.

 

elaborat.png

 SM
logoFT
klubpolska


 
 
 
Biology of Sport wspiera polską naukę
23.07.2016.
bosZ przyjemnością informujemy, że czasopismo Biology of Sport (IF=1.135) objęło patronat nad Kongresem Naukowym Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej: Nowoczesne Technologie w Medycynie Sportowej „Zdrowie sportowca i aktywność fizyczna społeczeństwa – największą wartością”. Kongres odbędzie się w dniach 23-24 września 2016 r. w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Czytaj całość
 
Zapytanie ofertowe
07.07.2016.
 Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy zaprasza do złożenia ofert cenowych na:
Świadczenie usługi udostępnienia zamawiającemu systemu do elektronicznego zarządzania informacjami i danymi dotyczącymi osiągnięć naukowych zamawiającego i jego pracowników, parametryzacji osiągnięć oraz estymacji ewaluacji jednostki naukowej – ici science evaluation .
Czytaj całość
 
Trzeci numer Biology of Sport dostępny!
03.07.2016.
 Trzy miesiące przed datą publikacji, na stronie czasopisma Biology of Sport, dostępne są artykuły nadesłane przez międzynarodowe grono autorów. Wśród prac z naukowców z USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Brazylii, Tunezji i Kataru, czytelnicy mogą zapoznać się z artykułami pracowników Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego.
Czytaj całość
 
Sztuka działania w zespole - teambuilding Rio de Janeiro 2016
23.06.2016.
 Za nami dwa szkolenia Akademii Trenerskiej skierowane do ścisłej kadry wyjeżdżającej na Igrzyska Olimpijskiej w Rio de Janeiro. Zachęcamy do zgłaszania się na trzecią, ostatnią sesję.
Czytaj całość
 
Biology of Sport awansuje!
20.06.2016.
 Z przyjemnością informujemy, że czasopismo naukowe Biology of Sport wydawane przez Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy wciąż się rozwija i awansowało w rankingu prowadzonym przez Thomson Reuters.
Czytaj całość
 
ZAPYTANIE OFERTOWE - PRODUKCJA I DYSTRYBUCJA PODRĘCZNIKA JUNIORSPORT
09.06.2016.
 Na naszej stronie podmiotowej BIP opubikowaliśmy zapytanie ofertowe dotyczące produkcji i dystrybucji podręcznika JuniorSport.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 24 z 280

 MINISW.jpg  NIL

NIL Politechnika_Opolska pgch   logo_WCh_PW   iwch
Webmedie.dk Webdesign Joomla CMS Hjemmeside